Gelibolu Devlet Hastanesi’ne 4 Ay Sonra Çocuk Doktoru Atandı

Gelibolu Devlet Hastanesi’ne 4 Ay Sonra Çocuk Doktoru Atandı
11 Aralık 2009

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde bulunan ve “Bebek Dostu” ünvanı almasına rağmen 4 aydır çocuk doktorsuz olan Devlet Hastanesine yeni çocuk doktoru atandı.

Gelibolu Devlet Hastanesi’ndeki çalışmaları ile dikkat çeken Hastane Başhekimi Ahmet Zeren?in de çabaları sonunda hastaneye Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Fatma Sevinç Şengül atandı. İstanbul Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi’nde bir yıl görev yaptıktan sonra Gelibolu?ya atanan çocuk doktoru, dün itibariyle görevine başladı.

İHA

Filtreler:
Yorumlar...
 • özge yıldırım
  03/03/2010 11:54

  öncelikle g.blda bi çocuk doktorunun olmaması insanların büyük sorunuydu sorun olmaktan çıkmış hadi bklm hayırlı olsun:)))

 • çiğdem kars
  03/02/2010 15:17

  duydum çok sevindim gelibolu adına hayırlı olsun fatma hanım :)ben kendileriyle 4 seneye yakın çalıştım süper ötesi bir doktordur.çocugum olsa ilk götüreceğim doktorlardan biridir.onu çok seviyorum çok çok öpüyorum:):):) özel rumeli hospital

 • ersen demirci
  20/12/2009 00:24

  fatma hanımla 15 ay kadar çalıstım.çocuk acilde onun gibi muhtesem bir insan görmedım.kendısını cok sevıyoruz.hocam sana basarılar dilerim.sağlık memuru ersen.okmeydanı e.a hastanesı

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir