Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu MHP Belediye Başkan Adayı Ziyaretlerine devam Ediyor

Gelibolu MHP Belediye Başkan Adayı Ziyaretlerine devam Ediyor

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde MHP Belediye Başkan Adayı Recep Omaç ve yönetim kurulu üyeleri siyasi amaçlı sohbet ve tanışma toplantılarını sürdürüyor.

İlçe yönetimi ile birlikte Mimarlar ve Mühendisler Odasını ziyaret eden MHP Gelibolu Belediye Başkan Adayı Recep Omaç, şehirleşme konusuna çok önem verdiklerini belirterek, ?Bu amaç doğrultusunda mimarlar ve mühendisler odasına ihtiyacımız olacak. Bize görev verildiği taktirde Gelibolu?nun gelişmesi ve şehirleşmesi yönünde sizlerin fikirleri ön planda olacak ve mimar odası bilgisi dışında imar planı yapılmayacak? dedi.

Konuşmasında ilçede bir değişim olması gerektiğini de söyleyen Omaç, ?Bizim görev süremiz içerinde sivil toplum örgütlerinin daha çok işler hale gelmesini sağlayacağız. Onlardan daha çok yararlanacağız? dedi.
Mimarlar ve Mühendisler Odası Gelibolu Temsilcisi Ayşe Oktaykaan, bu ziyaretten memnunluk duyduklarını belirterek, ?Bizden ne görev istenir ise, her zaman şehirleşme konusunda destek vereceğiz. Gelibolu?nun çevre görünümüne ihtiyacı var. Kültür sarayının bir an önce olması gerekiyor? dedi.
İHA

Filtreler:

Yorumunuz