Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği Yeni Mezunlarını Verdi

Gelibolu Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği Yeni Mezunlarını Verdi

Gelibolu Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği bölümü 2008-2009 Eğitim Öğretim yılı mezunlarını düzenlenen tören ile verdi.

Atatürk Kız Meslek Lisesi Salonunda düzenlenen mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı?nın okunması ile başladı. Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Emine Işıklıgün, 14 öğrenciye diploma vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ?Diploma almaya hak eden öğrencilerimizi, onlardan desteğini esirgemeyen anne ve babaları, onları bu başarıya ulaştıran değerli öğretmen arkadaşları yürekten kutluyorum. Dün elinden tutup bize getirdiğiniz çocuklarınızı sizlere dört yıl sonra mesleğini eline almış, vatanı ve milleti için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan dürüst bilgili ve çalışkan gençler olarak teslim etmenin gururunu yaşıyoruz? dedi.
Müdürün konuşmasından sonra okul birincisi olan Zehra Var okul kütüğüne plaket çaktı. Törende dereceye giren öğrenciler Elif Çavdar ile Sevnur Aktan?a da diploma ve ödülleri verildi. Meslek andının okunmasının ardından, mezun olanlar ile son sınıfa geçen öğrencilerin bayrak ve flama devir teslimi yapıldı. Okul öğrencileri tarafından hazırlanan şiir ve türkü dinletisi gerçekleştirildi. Son olarak okul korosunun söylediği şarkılar ile mezuniyet töreni sona erdi.

İHA

Yorumunuz