Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği Olağanüstü Toplandı

27 Mart 2015

Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ın birlik başkanı olduğu Gelibolu, Eceabat, Evreşe, Kavakköy Belediyeleri ile Çanakkale İl Özel İdaresi’nin üye olduğu Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği’nin meclisi, üyelerin sorumluluklarını yerine getirmesi için toplandı.

Gelibolu Belediyesi Meclis Salonunda Birlik Başkanı Özacar başkanlığında gerçekleştirilen olağanüstü meclis toplantısında, ilk gündem maddesi olarak birliğe üye belediyeler ve İl Özel İdaresi’nin birliğe olan borçları ödenmesi konusu görüşüldü.

Bu konu hakkında borçların Haziran ayı sonuna kadar ödenmesi teklif edilirken, yapılan teklif toplantıya katılan üyelerin oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda bir başka gündem maddesi olarak sözleşmeli avukat çalıştırılması konusu görüşüldü. Birlik bünyesinde sözleşmeli avukat çalıştırılmasına ve avukata ödenecek ücretin Mayıs ayı toplantısında belirlenmesine oy birliği ile karar verildi.

Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği’nin olağanüstü meclis toplantısı dilek ve temenniler bölümünde söz alan Birlik Başkanı Özacar, sağlıklı hizmet üretebilmek için birlik üyelerinin borçlarını ivedilikle ödemesi gerektiğini yineledi.

[gelibolu.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir