Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği’nin Bütçesi Onaylandı

15 Kasım 2014

Gelibolu Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar’ın birlik başkanı olduğu Gelibolu, Eceabat, Evreşe, Kavakköy Belediyeleri ile Çanakkale İl Özel İdaresi’nin üye olduğu ‘Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği’ 2014 yılının ikinci olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.

Birlik Başkanı Özacar’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda daha sonra 2015-2016-2017 mali yılları çoklu bütçesi görüşüldü. ‘Gelibolu Yarımadası Katı Atık Yönetim Birliği’nin 2015 yılının ön görülen tahmini gelir bütçesi bir milyon 700 bin lira, 2016 yılının bir milyon 785 bin, 2017 yılının da bir milyon 874 bin 250 lira olarak onaylandı.

Birliğe ait Gelibolu Yarımadası Düzenli Katı Atık Depolama Tesisi’nin çalışması için tüm üyelerin sorumluluklarını yerine getirmesini isteyen Birlik Başkanı Özacar, sağlıklı hizmet üretebilmek için birlik üyelerinin borçlarını da ödemesi gerektiğini vurguladı.

Toplantıya Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder, Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça ile Evreşe dışındaki belediyelerin birlik üyesi meclis üyeleri katıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir