Gelibolu’da Festival İçin İlk Toplantı

13 Haziran 2014

Bu yıl 13-17 Ağustos 2014 tarihlerinde yapılması planlanan 19. Uluslararası Gelibolu Altın Sardalya Kültür ve Sanat Festivali için Gelibolu Belediyesi meclis salonunda toplantı düzenlendi.

Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar başkanlığında yapılan toplantıya, meclis üyeleri arasından belirlenen festival komitesi üyeleri ile Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Bartan, daire müdürleri, dernek ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Bu yıl beş günlük bir program ile gerçekleştirilecek olan festivalin daha etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi için görüş ve önerilerin paylaşıldığı toplantıda, festival programının taslağının oluşturulması için 20 Haziran tarihinde ikinci bir toplantının yapılması kararlaştırıldı.

Başkan Özacar, festivalin daha etkin gerçekleştirilmesi konusunda sivil toplum örgütlerinin düşüncelerini çok önemsediklerini, festivalin içerikli bir şekilde kutlanması için hazırlıkların devam edeceğini sözlerine eklerken, ilgili daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri söz alarak görüş ve önerilerini iletti.

gelibolu.bel.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir