Gelibolu’da İlçenin Sorunları Masaya Yatırıldı

Gelibolu’da İlçenin Sorunları Masaya Yatırıldı
08 Haziran 2013

Gelibolu’nun sorunları ve çözüm önerilerini görüşmek üzere Gelibolu Kaymakamlığı tarafından TEMAD lokalinde düzenlenen toplantıda ilçenin öncelikli sorunları ele alındı.

Kaymakam Namık Kemal Nazlı başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı M. Mustafa Özacar, Evreşe Belediye Başkanı Kamil Soyuak ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri katıldı.

Gelibolu’nun kurum ve kuruluşları arasındaki diyalog esikliğine vurgu yapıldığı toplantıda, sorunların çözümünde ve taleplerinde tüm Gelibolu’yu kurum ve kuruluşları ile temsil edecek bir yapının faydalı olacağı görüşü ön plana çıktı. Toplantıda bu doğrultuda belediye başkanlıkları, siyasi parti, sivil toplum örgütleri ve derneklerin bir araya gelerek “Gelibolu Platformu” adı altında bir oluşumun ortaya çıkarılmasında görüş birliğine varıldı.

Gelibolu Ticaret Odası Başkanlığı’nın sekretaryasını yürüteceği platform, önümüzdeki günlerde toplantı periyotlarını belirleyerek, öncelikli sorunlar ve projeler ile ilgili önerileri gündeme taşıyacak.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir