Gelibolu’da İlköğretim Okulu Bahçesinde Esrar Operasyonu

22 Eylül 2008

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde Namık Kemal İlköğretim Okulu bahçesinde üzerinde esrar bulunan şahıs suçüstü yakalandı.

Edinilen bilgeye göre Camikebir Mahallesi Namık Kemal İlköğretim Okulu bahçesinde bulunan F.D (24) isimli şahsın üzerinde esrar maddesi bulunduğu ihbarını alan emniyet kuvvetleri gece 20.45 sıralarında bu bölgeye operasyon düzenledi. Polisin geldiğini gören şahsın üzerinde bulunan esrar maddesini yere attığını gören ekipler sigara kağıdında sarılı olan 3 gram toz esrar maddesini bulmayı başardı. Yakalanan şahsın ifadesinde esrar maddesini R.L tabir edilen şahıstan aldığını belirtmesi üzerine bu kişinin yakalanmasına çalışıldığı öğrenildi.

Öte yandan Gelibolu?da gece düzenlenen ayrı bir operasyonda ise Hamzakoy mevkiinde bir araç içinde bulunan şahısların esrar maddesi alışverişinde bulundukları tespit edildi. Düzenlenen operasyonda G.U (21) ve A.İ (20) isimli şahıslar 2-3 gram esrarı yere atarak kaçtı. Olay sonrası yakalanan şahıslarla ilgili ise gerekli adli işlem yapıldı.
İHA

[Fotoğraf Kaynağı: stylaa.blogcu.com]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir