Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Gelibolu’da TOKİ Başvuruları 27 Ekim’de Başlıyor

Gelibolu’da TOKİ Başvuruları 27 Ekim’de Başlıyor

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde (TOKİ) ve Gelibolu Belediyesi işbirliği ile devam eden toplu konut çalışmalarının tamamlandığı ve 27 Ekim tarihinde resmi başvuruların başlayacağı bildirildi.

Gelibolu Belediye Başkanı Cihat Bingöl, toplu konut çalışmalarının resmi bir hüviyetinin ortaya çıktığını belirterek, ?TOKİ tarafından belediyemize gönderilen resmi yazı ile 27 Ekim ile 31 Aralık tarihleri arasında konut sahibi olmak isteyen vatandaşların başvuruda bulunabileceklerini öğrendik. Başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlarımız belirtilen tarihler arasında Ziraat Bankası Gelibolu şubesindeki hesaba B1 tipi konutlar için 3 bin YTL, C tipi konutlar için ise 4 bin YTL başvuru bedeli yatıracaklar. Konutlar 111 metrekare 3 oda 1 salon ve 85 metrekare 2 oda 1 salon olmak üzere iki farklı tipte olacak? dedi.
Belediye Başkanı Bingöl, konutların satışı için kesin kayıtların 27 Ekim Pazartesi günü Gelibolu Belediye binasında bulunan İmar Müdürlüğünde başlayacağını sözlerine ekledi.
İHA

Filtreler:

Yorumunuz