Gelibolu’da Yazlıkçıların Yol Sevinci

02 Ekim 2008

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesine bağlı Bolayır beldesi asker çeşme mevkiinde bulunan yazlık sitelere 12 kilometre yol yapıldı.

Bolayır Belediye Başkanı Ferit Erdoğan, asker çeşme site sakinlerinin yol sorunlarının sona erdiğini belirterek, ?Asker çeşme mevkiinde bulunan Erenler, Birlik, Seyran, Esim, Mavi Çam ve Tek Evler yazlık sitelerini kapsayan toplam 12 kilometrelik yol, Çanakkale Valiliği, Gelibolu Kaymakamlığı, Bolayır Belediyesi ve Site Sakinleri?nin işbirliği ile tamamlandı. Belediye olarak bozuk olan site yollarının yapımında toplam 12 kilometre asfalt kullanıldı. Yolun yapılmasında katkı sağlayan Valilik, Kaymakamlık ve İl Özel İdare Müdürlüğüne teşekkür ediyorum? dedi.

Site sakinlerinden Özdemir Öğüt ise Belediye Başkanı Ferit Erdoğan?ın sitelerine gösterdiği ilgiden dolayı memnun olduklarını söyledi. Enhar Efe adlı site sakini ise Belediye Başkanı Erdoğan?a teşekkür plaketi verdi. Daha sonra yapımı tamamlanan yolun açılışı yapıldı.
İHA

Yorumlar...
  • muzaffer
    25/01/2010 12:01

    yapılan yolların yapımında belediyenin hiç bir katkısı yok eski başkan zaten sandiğa gömüldü ev başına insanlardan 100 tl aldılar sıcak asfalt diye döktüler şu anda asfalt toprağa dönüştü malesef ufak beldelerde yazlıkçıları yolunacak kaz gibi görüyorlar belediye nufus sayımında yazlıkçıların katkısıyla nufus sayısını tamamladı şu anki başkandan umutluyuz inşallah gelen gideni aratmaz

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir