Gelibolu’nun İlk Bayan Muhtarı Hayatını Kaybetti

30 Kasım 2010

Çanakkale’nin Gelibolu İlçesi’nde 5 yıldan bu yana muhtarlık yapan Hülya Geçim (49), beyin kanaması sebebiyle tedavi gördüğü Bursa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Gelibolu ilçesinde 5 yıl önce 75 yaşındaki muhtar Galip Ertuğrul?un sağlık sorunları nedeniyle Hocahamza Mahallesi muhtarlığı kendisine devretmesi ile başlayan muhtarlık hayatını yapılan 2009 seçimlerini de yeniden kazanarak devam ettiren Hülya Geçim, (49) geçindiği beyin kanaması sonucu kaldırıldığı Gelibolu ve Çanakkale Devlet Hastanelerinin ardından durumunun ciddi olması sebebiyle Bursa Tıp Fakültesi Hastanesi?ne sevk edilmişti. Burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak genç yaşta hayatını kaybeden muhtar Hülya Geçim?in (49) cenazesi ikindi dnamazına müteakip Gazi Süleyman Paşa Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Alaeddin Kalfa Mezarlığında toprağa verildi.

Evli ve bir kız, bir de erkek çocuk sahibi olan Hülya Geçim?in cenaze törenine Kaymakam Namık Kemal Nazlı, Belediye Başkanı Mustafa Özacar, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Üstün, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir