Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Geliboluspor’da Kulüp Binası sevinci

Geliboluspor’da Kulüp Binası sevinci

Çanakkale?nin Gelibolu ilçesinde yıllardır zor koşullar altında çalışmalarını sürdüren Geliboluspor, kendi kulüp binası ve sosyal tesislerine kavuştu.

Gazi Süleyman Paşa mahallesi Avcılar Kulübü karşısında yapımı bir yıldır devam eden Geliboluspor Kulübü?nün yeni binasının açılışı Kaymakam Adnan Çakıroğlu, Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Milli Eğitim Müdürü Haki Mutlu, kulüp yöneticileri, sporcular ve bazı vatandaşlarında katılımı ile yapıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Gelibolu Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, geç kalınmış bir hizmetin açılışında bulunmanın kendisini mutlu ettiğini belirterek, ?Gelibolu ismini taşıyan spor kulübümüzün kendi binasına kavuşmasına vesile olanlara teşekkür ediyorum. Bakın Geliboluspor artık sadece futbolda değil, diğer branşlarda da var. Bundan sonra daha da başarılar devam edecek. Buna inanıyorum? dedi.

Geliboluspor Başkanı Tamer Altunay ise, görevi aldıkları 2006 yılında çizdikleri ilk hedefin kulübü kendi binasına kavuşturup 1. Amatör kümeden Süper Amatör kümeye çıkarmak olduğunu söyleyerek, ?İşte bugün bu söylediklerimizi başarmanın gururunu yönetimdeki arkadaşlarım ve bize destek olanlar ile birlikte yaşıyoruz. Bu süre içinde sadece futbol olan faaliyetleri 14 branşa çıkararak, 200?ün üzerinde sporcu sayısına ulaştık? dedi.
Konuşmanın ardından Gelibolu Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Belediye Başkanı Mustafa Özacar ve Mısır?da yapılan Modern Duatlon yarışmasında dünya şampiyonu olan Gelibolusporlu sporcular kulüp binasının açılışını yaptı.

İHA

Filtreler:

Yorumunuz