Genç Girişimciler Topluluğu, Biga Yerel Yönetimiyle Bir Araya Geldi

17 Ocak 2011

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu Üst Kurulu 13-15 Ocak 2011 tarihlerinde bahar döneminde yapmayı planladıkları projeler için finaller sonrası yoğun bir kamp dönemini geride bıraktı.

Üniversite öğrencilerinin akın akın memleketlerine gittikleri süreçte Genç Girişimciler Topluluğu’nun çalışmaları üniversite gençliğinin özverisini gösterdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Genç Girişimciler Topluluğu Genel Başkanı Bekir Yıldırım “Üst kurul arkadaşlarımla çok verimli üç gün geçirdik. Bahar dönemindeki hayallerimiz, hedeflerimiz ile ilgili yol haritamızı belirledik. Adım adım hangi tarihte, hangi projeleri hayata geçireceğimizi bu kamp sürecinde kararlaştırdık. Şimdiden neler yapacağımızı bilmenin bilinciyle çalışmalarımıza ivedilikle devam edeceğiz. Bu bağlamda özveriyle kampta çalışmalarda bulunan Genel Başkan Yardımcılarından; Eray Uludoğan’a, Hakan Çakır’a, Bircan İrten’e, Yılmaz Ersoy’a, Melih Ertuğrul’a, Naciye Kurt’a topluluğumuz adına teşekkür ediyorum.” ifadesinde bulundu.

Ayrıca Genç Girişimciler Topluluğu kampın üçüncü gününde Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan ve Biga İİBF Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Suat Uğur ile istişare toplantısı yaparak gelecek dönem projelerinin değerlendirmesini yaptı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir