Gençler! Koza’nın Atölyeleri Başladı…

08 Aralık 2015

Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin hayata geçirdiği atölyeler başladı. Almanca, Fransızca, İngilizce ve Rusça dil kulüpleri, Resim, Gitar atölyeleri ve Sinema Günleriyle her gün 7’den 70’e ücretsiz ve gönüllülük esasıyla çalışmalar yürütülecek.
1
Çanakkale Koza Gençlik Derneği tarafından bugün yapılan açıklamada, eğitim ve faaliyetler Çanakkale Koza Gençlik Derneği’nin bulunduğu Yalı Hanında ve Belediye İş Merkezinde yeni açılan Çanakkale Kariyer ve İş Geliştirme Ofisinde gerçekleştirilecek. Çanakkale Koza Gençlik Derneği, kendi ilkeleri doğrultusunda düzenlenen atölyelerin gönüllü ve siyaset üstü bir şekilde yapıldığını, ayrıca atölyelerin her yaştan katılımcıya açık olduğunu duyurdu.
Yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“Çanakkale Koza Gençlik Derneği hazırlanan atölye ve faaliyetlerine katılmak; “Benimde bildiğim-anlatmak istediklerim var” diyenleri atölye hazırlamaya çalışıyor.
Sizlerde Çanakkale Koza Gençlik Derneği tarafından gerçekleştirilen kurs, atölye ve yurtdışı fırsatlarından haberdar olmak istiyorsanız Yalı Hanı 2. Katta bulunan KOZA ofisini ziyaret edebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kemalpaşa Mah. Fetvane Sok. Yalı Hanı 2. Kat No:28/29
Facebook sayfası: www.facebook.com/CanakkaleKozaGenclikDernegi”

2

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir