“Gençlere ve Yetişkinlere Yönelik Edebi Metinler Üzerine Çevrim içi Felsefe Atölyesi” Başvuruları Başlıyor

“Gençlere ve Yetişkinlere Yönelik Edebi Metinler Üzerine Çevrim içi Felsefe Atölyesi” Başvuruları Başlıyor
30 Nisan 2021

Çanakkale Belediyesi geçtiğimiz aylarda çocuklar için düzenlediği çevrim içi felsefe atölyelerini bu kez Mayıs ayı etkinlikleri kapsamında gençler ve yetişkinler için düzenlemeye hazırlanıyor. Atölyelere katılım için başvurular 3 Mayıs 2021 tarihi itibarıyla başlıyor.

“Gençlere Yönelik Edebi Metinler Üzerine Çevrimiçi Felsefe Atölyesi” 17-18 Mayıs 2021 tarihlerinde saat 18.00’de 16-25 yaş katılımcılar için; “Yetişkinlere Yönelik Edebi Metinler Üzerine Çevrimiçi Felsefe Atölyesi” ise 20-21 Mayıs 2021 tarihlerinde saat 18.00’de 26 yaş ve üzeri katılımcılar için gerçekleştirilecek.  

Felsefe Öğretmeni ve Çocuklarla Felsefe Eğitici Eğitmeni Belgin Önal tarafından gerçekleştirilecek atölyeler bireylerin edebi metinler aracılığıyla düşünme alışkanlıkları ve yaratıcılıklarını geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Her iki grup için de katılımın 20 kişi ile sınırlı olacağı Atölyelere başvurular, 3-14 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvurular için başvuru formunun doldurularak kultur.proje@canakkale.bel.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. 

Başvuru formu için

www.canakkale.bel.tr

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir