Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
GMKA, EMITT İçin Kolları Sıvadı

GMKA, EMITT İçin Kolları Sıvadı

Güney Marmara Kalkınma Ajansı dünyanın en büyük 5. turizm organizasyonu olarak bilinen “EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı”na katılmak için hazırlıklarına devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Beylikdüzü – TUYAP Fuar Merkezi’nde yapılan ve 61.000’i tatilci olmak üzere toplam 113.000 kişinin ziyaret ettiği EMITT fuarında, Türkiye’nin belli başlı tüm seyahat acenteleri, tur operatörleri, oteller, 200’ün üzerinde turistik destinasyon ve 60 ülkeden yüzlerce katılımcının yer aldığını belirten yetkililer, Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) olarak Balıkesir ve Çanakkale’nin turizm değerlerini bu fuarda en iyi şekilde tanıtmak için çalışmaları sürdürdüklerini açıkladı.

Yetkililer GMKA’nın ilk iki günü turizm profesyonellerine, son iki günü ise halka da açık olan EMITT Fuarında Balıkesir ve Çanakkale standı için 140 metrekanelik bir stand yeri kiraladığını belirterek, “Bölgenin turizm değerlerini en iyi şekilde tanıtılması için kiralanan standın tasarım ve imalatı için çeşitli temaslar yürüten Ajans, alanda iki ilin kendilerini en iyi şekilde tanıtmaları için fuar çalışmalarını Balıkesir ve Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlükleriyle birlikte yürütüyor. Bölgedeki tur operatörleri ve oteller başta olmak üzere turizm sektöründen aktörler için bir fırsat olarak değerlendirilen fuara katılmak ve ayrıntılı bilgi almak için ilgililerin Balıkesir ya da Çanakkale Turizm İl Müdürlükleriyle irtibata geçmeleri gerekiyor” dedi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir