GMKA, Hazırladığı Raporları Yayınlamaya Başladı

11 Mayıs 2012

Güney Marmara Kalkınma Ajansı, hazırladığı raporlarla Balıkesir ve Çanakkale’nin potansiyelini rakamlarla ortaya koyuyor. Ajansın hazırladığı raporları internet sitesinden yayınlamaya başladı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı, bugüne kadar hazırladığı raporları internet sitesinden ziyaretçilerin kullanımına sundu. Bölgenin mevcut durumunu gösteren raporlar ve bilgi notlarının içeriğinde ise Balıkesir ve Çanakkale bölgesindeki ekonomik konularla ilgili ayrıntılı bilgiler ve literatür incelemeleri yer alıyor.

Site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına indirebildiği raporlar arasında Ajansın Nisan 2011 döneminde “Balıkesir ve Çanakkale Turizm Çalıştayları Raporları” ile “TR22 Güney Marmara Bölgesi Nüfus Dinamikleri Raporu”, “İhracat için Helal Sertifikalama Sempozyum Bildirileri”, “Balıkesir İli Maden Potansiyeline Bir Bakış”, “Büyükşehir Olma Yolunda Bir Kent: Balıkesir” yer alıyor.

Önümüzdeki günlerde ise yine benzer bir rapor olan “İstanbul Sanayisinin Taşınmasına GMKA Yaklaşımı Raporu” da kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Raporlara http://www.gmka.org.tr/bolgesel_raporlar adresinden ulaşılabiliniyor.

[Kaynak: gmka.org.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir