GMKA Yönetim Kurulu Balıkesir’de Toplandı

11 Aralık 2014

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA)’nın Aralık ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir’de yapıldı.

GMKA’nın 2014 yılının son olağan yönetim kurulu toplantısı öncesi yönetim kurulu başkanı ve üyeleri yemekte bir araya geldiler. Ajansın Balıkesir’deki yönetim merkezinde gerçekleşen toplantıya 2014-2015 dönemi Yönetim Kurulu Başkanı olan Çanakkale Valisi Ahmet Çınar başkanlık etti. Toplantıya yönetim kurulu başkan vekili Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, yönetim kurulu üyeleri Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, GMKA Genel Sekreter Vekili Esra Kocabaş katıldı.

GMKA Yönetim Kurulu toplantısında Birim Başkanları olarak da; Kalkınma Ajansı’nın Hukuk Müşaviri Esra Karabuğa, Destek Hizmetleri Birim Başkanı Serpil Yıldız, Planlama Programlama ve Koordinasyon Birim Başkanı Osman Erol İnce, Program Yönetimi Birim Başkanı Şuayip Ünal, Dış İlişkiler ve Tanıtım Birim Başkanı Abdullah Güç, Balıkesir ve Çanakkale Yatırım Destek Ofisleri Koordinatörleri Candan Şahin ve Recai Başaran hazır bulundular.

Yaklaşık 4 saat süren GMKA Aralık ayı Yönetim Kurulu Toplantısında gündem maddelerinde yer alan Ajans’ın Balıkesir ve Çanakkale’deki olağan çalışmaları ile 2015 ağırlıklı faaliyetler görüşüldü, fikir alış verişi yapıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir