GMKA’nın Proje Eğitimleri Devam Ediyor

14 Aralık 2012

Güney Marmara Kalkınma Ajansı, çıktığı mali destek programları için düzenlediği eğitim toplantılarına devam ediyor. Dört grup halinde yapılan eğitimlerin Balıkesir’deki bölümü Ajansın konferans salonunda yapıldı.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın mali destek programlarına yönelik eğitim toplantısı Ajansın hizmet binasında bulunan konferans salonunda yapıldı. Program Yönetimi Birimi Uzmanları tarafından verilen eğitimlerde genel olarak Proje Teklif Çağrısı yöntemi, Mali Destek Programlarının içeriği, mantıksal çerçeve yaklaşımı, destekleyici unsurlar ve proje yazarken dikkat edilecek hususlar hakkında detaylı bilgiler veriliyor.

10 Aralık günü başlayan eğitimler tam gün boyunca devam ediyor. Ajansın ücretsiz sağladığı eğitimlerin en önemli özelliği ise soru ve cevaplarla katılımcıların interaktif olarak eğitime katılmasına olanak sağlanıyor ve örnekler üzerinden projenin nasıl hazırlanabileceği hakkında bilgiler veriliyor.

27 Aralık’a kadar sürecek eğitim toplantıları Güney Marmara bölgesinde ilçelerin bir çoğunda yapılacak. İlçe merkezlerinde 09:00 – 17:00 saatleri arasında gerçekleşen eğitimler Cuma günü Gelibolu, Havran ve Balya ilçelerinde devam edecek.

Eğitimlere katılmak için www.gmka.org.tr adresinde ana sayfada çıkan proje yazma eğitimleri bölümünden kayıt yaptırmak yeterli.

Önümüzdeki günlerde yapılacak eğitim tarihleri ve yerleri ise şöyle:
14 Aralık Cuma – Gelibolu, Havran, Balya
17 Aralık Pazartesi – Bandırma, Yenice, Ezine, Biga
18 Aralık Salı – Çan, Bayramiç, Ayvacık, Savaştepe
20 Aralık Perşembe – Ayvalık, Eceabat, Edremit, Dursunbey
21 Aralık Cuma – Gömeç, Gökçeada, Burhaniye, Kepsut
25 Aralık Salı – Balıkesir Merkez
27 Aralık Perşembe – Balıkesir Merkez
27 Aralık Perşembe – Çanakkale Merkez

[Kaynak: gmka.org.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir