GTSO Girişimciler Kurullarından Başkan Özacar’a Ziyaret

06 Mart 2015

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları heyeti Genel Sekreter Hüseyin Çakmak ile birlikte Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar’ı ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, GTSO Genel Sekreteri Çakmak, Başkan Özacar’a, kurulların yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgiler verip, kurulların icra üyelerini tanıttı.

Gelibolu’nun gelişimine ivme kazandıracak etkinlik ve projeler için Gelibolu Belediyesi ile bir arada olmaktan onur duyacaklarını belirten kurul üyeleri de, sağlam ve sürdürülebilir bir girişimcilik anlayışını ortaya koymak için çalışmalar yapmayı planladıklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve GTSO Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulları’nın tüm proje ve faaliyetlerine destek vermeye hazır olduğunu belirten Belediye Başkanı Özacar, “Yeter ki sizler proje üreterek bizleri zorlayın. Sizlerden talep ve projelerin gelmesi ve bilgi paylaşımı bizlere önemli anlamda katkı sağlayacaktır” ifadesini kullandı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir