Gülay Temel İlkyardım Eğitimleri Sizler ve Yakınlarınız İçin Açıldı

22 Mart 2011

Özel Gülay Denizcilik Eğitim Merkezi olarak hizmetlerimize ilkyardım eğitimlerini de eklemekten kıvanç duyuyoruz. Yeni yasalar gereği 10 kişi ve üzeri eleman çalıştıran iş yerlerinde görülmesi gereken ilkyardım eğitimini ve belgesini sizler için uzman eğitmenlerce veriyoruz.

GÜLAY TEMEL İLKYARDIM EĞİTİMİ
VİZYONUMUZ
Toplumun her kesiminin, doğru bilgi ve beceri düzeylerinin yükselmesi ile dünyada ve Türkiye’ de insanların daha yüksek bir kalitede yaşamasına katkıda bulunmak.

MİSYONUMUZ
Toplumun her kesimindeki, birey ve kurumlara doğru bilgi ve beceri kazandırarak, başarı ve yaşam kalitelerini arttıracak, kaliteli eğitim, danışmanlık ve organizasyonlar ile profesyonel çözümler sunmak ve uygulamak.

HİZMET FELSEFEMİZ
Uluslararası partnerlerle, uluslararası standartlarda, kaliteli, güvenilir, müşteri memnuniyeti merkezli, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik hizmetler sunmak.

* Aileniz ve yakınlarınızın sağlığı için gerekli olan ilkyardım eğitimlerine uzman eğitmenlerce sahip olabilmenizi kurslarımıza katılmakla gerçekleştirebilirsiniz.

* Anne ve babalar sağlıklı çocuklarınız için sizleri aramızda görmek istiyoruz.

* Yeni yasalar gereği 10 kişi ve üzeri eleman çalıştıran iş yerlerinde görülmesi gereken ilkyardım eğitimini ve belgesini sizler için uzman eğitmenlerce veriyoruz.

* 16 Saatlik ilkyardım eğitimini sizlerin oluşturacağı gruplar veya bünyemizde oluşan sınıflarda gündüz ve gece eğitimi olarak vermekteyiz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir