Güzelyalı’da Trafik Kazası

13 Ocak 2013

Çanakkale – İzmir yolunun 17. Kilometresi Güzelyalı mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 18 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre; Güzelyalı mevkiinde, bir otomobil, yolun karşısına geçmek isteyen bir yayaya çarptı. Yayaya çarpan otomobil olay yerinden kaçtı. Çanakkale istikametine giden 17 TP 888 plakalı midibüsün sürücüsü Cafer Doğan yerde yatan yayayı görünce ona çarpmamak için direksiyonu kırdı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden midibüs karşı şeride geçerek yoldan çıktı. Kazada Mecnun Girgin, Ramazan Öden, Nusret Uçar, İlker Yıldız ve Emre Uygur Tıp Fakültesinde, Gülsüm Şenkal ve Ali Özdemir Özel Anadolu Hastanesinde, Gökhan Demirtaş, Salih Hilmi Erezden, Cafer Doğan, Mesut Günbeldik, Orkun Günbeldik ve Bediha Çoban ise Çanakkale Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

KAZAZEDELERE ZİYARET
kaza haberini alan AK Parti Milletvekili Mehmet Daniş, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Serdar Soydan, Vali Vekili Hüseyin Kulözü, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Ak Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcısı Cevat Ekren, Özel İdare Genel Sekreteri Ayhan Gider, Gestaş Genel Müdürü Hasan Yürükçü Çanakkale Devlet Hastanesi’ne gelerek kazazedeleri ziyaret etti.

Daniş ve Soydan ziyaretin ardından Çanakkale Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Kenan Eliuz ve İl Emniyet Müdürü Osman Zoroğlu’ndan bilgi aldı.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir