Hacettepespor: 1 – Çanakkale Dardanelspor: 2

09 Aralık 2012

Çanakkale Dardanelspor deplasmanda karşılaştığı Hacettepespor’u 2-1 mağlup etmeyi başardı.

Çanakkale Dardanelspor kendi saha ve seyircisi önünde karşılaştığı İskenderunspor’u 4-1 ile geçmesinin ardından büyük moral ile gittiği en yakın rakibi Hacettepespor’u da 2-1 ile geçerek Aydın 1923’ün ardından ikinciliğini korumaya devam etti.

Maçın henüz 5. Dakikasında kalesinde Murat Can’ın golüne engel olamayan Dardanelspor maçtan kopmayarak baskılı bir oyun sergiledi. Maçın 39. Dakikasında Kaan ile skoru 1-1’e getiren Dardanelspor dakikalar 43’ü gösterdiğinde İlker ile skoru 2-1’e taşımayı başardı. Maçın ikinci yarısında da birçok gol pozisyonuna giren Dardanelspor başka gol bulamayınca maç 2-1’lik üstünlüğü ile sona erdi.

Ak Parti Milletvekili İsmail Kaşdemir, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Ali Sarıbaş, CHP Eski Milletvekili Ahmet Küçük, Eski Çevre Bakanı Hamdi Üçpınarlar, Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav da karşılaşmayı izleyenler arasında yer aldı.

Stad: Yenimahalle Hasan Doğan
Hakemler: Bülent Birincioğlu, Suat Fidan, İlker Takpak
Hacettepe: Osman Mert, Alaettin Batuhan, Uğur, Mehmet Cansın, Efşan, Burak, Çağrı, Çağrı Tekin, Mahmut, Murat Can, Burak Çolak
Dardanelspor: Erdi, Onur, Erhan, Umut, Alican, Bedri, Safa, Samet, İlker, Kaan, Hüseyin
Goller: Murat Can(Dk.5),(Hacettepe), Kaan(dk.39), İlker (dk.43) (Dardanelspor)

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir