Hacıalioğlu’ndan Personele Teşekkür

25 Mart 2013

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park personeli için teşekkür toplantısı tertip edildi.

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğündeki toplantıya Milli Park Mühendisleri, daimi işçileri ve hizmet alımda çalışan Toirent firması yetkilisi Süleyman Sami Mert ve işçileri katıldı. Toplantı öncesi “18 Mart Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Tören Hazırlıkları ve Tören Fotoğrafları” adlı fotoğraf sunusu izlendi.

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürü Ozan Hacıalioğlu; “Başta müdür yardımcım Erhan Alhan olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim, tören öncesi ve sonrası görevlerinizi layıkıyla yaptınız, hiçbir aksiliğe mahal vermeden Milli Park’a yaraşır biçimde Sayın Başbakanımızın, Sayın Bakanımız ve tüm mülki erkânın katıldığı törenleri sorunsuz bitirdik. Ayrıca gece gündüz demeden verdiğimiz her görevi yerine getiren teknik personelimiz, memur ve işçilerimiz ile Toirent firması nezdinde Süleyman bey ve ekibine alkış rica ediyorum, hak ettiler. Önümüzde 25 Nisan törenleri olmak üzere 100. Yıl çalışmalarımız var bu sebeple siz ekibime çok güveniyorum, hizmetlerimize hızımızı kesmeden devam edeceğiz” dedi.

DOWN SENDROMLULARINDAN SÜRPRİZ
21 Mart Dünya Ormancılık günü olduğu gibi Dünya Down Sendromu Günü olarak da anılmaktadır. 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü münasebetiyle Eceabat’ta yaşayan Down Sendromluları Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü’nü ziyaret ederek hem kendi günlerini hem de ormancılık gününü kutladılar.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir