Hayvan Bakım, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde İyileştirme Çalışmaları

07 Mart 2013

Çanakkale Belediyesi Hayvan Bakım, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde gerçekleştirilen iyileştirme ve düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Merkezde gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında kulübeler, altlıklar, yemlik ve suluklar ile etrafındaki teller yenileriyle değiştirilirken, hizmet binasında da düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi’nin hayvanlara verdiği değerin bir göstergesi olarak sokak hayvanlarının sağlıklı şartlarda yaşamlarını sürdürebilmelerine yönelik gerçekleştirdiği çalışmaların devam edeceği bildirildi.

HAYVAN BAKIM MERKEZİNDEKİ KÖPEKLER AİLELERİNE KAVUŞMAYI BEKLİYOR
Çanakkale Belediyesi’nin Hayvan Bakım, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bakımı sürdürülen farklı cins köpekler ailelerine kavuşmayı bekliyor.

Belediyenin görevli ekiplerince toplanıp Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne bakımı gerçekleştirilen dostlarımız, tesislerde uzman veterinerler tarafından genel sağlık kontrolünden geçiriliyor, aşılanıyor ve küpe takılarak kayıt altına alınıyor. Düzenli olarak bakım ve tedavileri yapılan iyi cins köpekler, sahiplenmek isteyenlere ücretsiz olarak veriliyor.

Sahiplenmek isteyen tüm hayvanseverlerin Çanakkale Belediyesi Hayvan Bakım, Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine başvurabileceği belirtildi.

SAHİPLENİLEBİLECEK KÖPEKLER İçin tıklayınız.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir