Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Hijyenik İşletmelere Sertifika

Hijyenik İşletmelere Sertifika

Esnaf ve Sanatkar Odasına kayıtlı işletmelere yönelik verilen hijyen eğitimi sonrası sertifika almaya hak kazanan işletmeler sertifikalarına kavuştu.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın işbirliğiyle ekmek üretim ve satış yerlerinde çalışan personele yönelik “Temel Gıda Hijyen Eğitimi” verildi. Eğitim sonunda kursu başarıyla tamamlayan 200 işletmeye hijyen sertifikaları düzenlenen tören ile takdim edildi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası binasında düzenlenen törende; “Temel Gıda Hijyen Eğitimi” ile sertifika almaya hak kazanan işletmelerin sertifikalarını İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Akkuş takdim etti. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Vurucu törende yaptığı konuşmada yeni yönetmelik gereği zorunlu hale gelen eğitimlerin 2013 yılında da devam edeceğini belirterek;” Tarım İl Müdürlüğünün katkılarıyla düzenlediğimiz bir günlük hijyen eğitimi sona erdi. Çanakkale’de devam edecek eğitimlerle yakında belgesiz bir işletmecimiz kalmayacak. 2013 yılında da bakkal ve büfeler gibi küçük işletmeler için bu eğitimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir