İÇDAŞ Çalışanları ‘Sıfır Kaza’ Projelerinde İlk Hedeflerine Ulaştı

07 Ocak 2011

Ülkemiz demir-çelik sektörünün lider kuruluşu İÇDAŞ çalışanları “Sıfır Kaza” projelerinde ilk hedeflerine ulaştı.

En değerli varlığın insan hayatı olduğu bilinciyle oluşturulan ve çalışanların gönüllü bir disiplinle katıldığı proje kapsamında konulan ilk hedefe ulaşmanın mutluluğu düzenlenen yemekle paylaşıldı.

6 Ocak 2011 Perşembe akşamı Biga Köşdere otelde yapılan sıfır kaza 90. gün yemeğine İÇDAŞ Biga tesisler direktörü İsmail Doğan Kenet, Çelikhaneler Müdürü Erkan Fuat Tekin, İş güvenliği Müdürü Agah Ayhan, Mekanik Bakım Müdürü İsmail Yaman, İdari İşler Müdürü Zafer Gökhan Aydoğan, Halkla İlişkiler Müdürü Suat Karataş, MEV proje koordinatörü Serdar Anlaş ve İÇDAŞ Çelikhaneler personeli atıldı.

Yemek öncesinde; kendi sorumluluk alanlarında yaptıkları uygulamalar ve proje düzenlemeleri ile işyerinde 90 gün sıfır kaza projesini başarıya ulaştıran Mühendis, Ustabaşı, Şef, Formen ve İşçilere başarı plaketleri verildi.

İş Güvenliği Müdürü Agah Ayhan yaptığı konuşmada, Yönetimimiz ve Genel Müdürümüz sayın Bülend ENGİN’in büyük destek ve motivasyonu ile başlattığımız bu projede çelikhane personeline hitaben “Ağır bir işkolunda güneşi eritip yeniden şekillendiren sizler bu başarının gerçek sahiplerisiniz” dedi.

Çelikhaneler Müdürü Fuat Erkan Tekin ise “İlk hedef olan 90. güne büyük bir başarıyla ulaştık. Şimdi önümüzdeki hedefler 200. ve 360. Günlere sıfır kaza ile ulaşmaktır.Gerçek bir ekip ruhuyla gösterilen büyük çaba, gayret ve inancımız ile bu hedeflere de başarıyla ulaşacağımızı biliyoruz. Hepinizi alnından öperek kutlarım” dedi.

Birlikte yenilen yemeğin ardından İÇDAŞ Çelikhane personeli gönlünce eğlenerek birlikte başarmanın mutluluğunu paylaştılar. Yaptıkları uygulamalar ile demir-çelik sektöründe birçok ilki başaran İÇDAŞ çalışanlarının sıfır kaza projelerinin ülkemizde diğer kuruluşlara da örnek olmasını diliyoruz.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir