İÇDAŞ, Kariyer.Net İnsana Saygı Ödülü’nü 3. Kez Aldı

17 Şubat 2011

İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, Kariyer.net tarafından verilen ‘İnsana Saygı Ödülleri’nde İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım AŞ, rakiplerini geride bırakarak ödül sahibi oldu.

İÇDAŞ İnsan Kaynakları Müdürü Hatice Ümit Aksoy, “Bir şirket ancak çalışanlarının yardımı ve işbirliği ile başarılı olabilir. Şirket kültürünü şirkete başvuran tüm adaylara da yansıtmak için çaba gösteriyoruz” diye konuştu.

Demir çelik sektörünün en büyük özel kuruluşlarından İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane Ulaşım Sanayi AŞ, insana verdiği önemi tescilledi. Kariyer.net tarafından verilen ‘İnsana Saygı Ödülü’nü üçüncü kez kazanan İÇDAŞ, ödül ile ilgili gerekli tüm şartları en kısa sürede yerine getirerek endüstriyel ürünler kategorisinde rakiplerinin önüne geçti.

Online insan kaynakları alanında hizmet veren Kariyer.net tarafından verilen ‘2011 İnsana Saygı Ödülleri’ sahiplerini buldu. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında ödül töreninde 2010 yılında ‘en çok istihdam yaratan firma’, ‘en çok başvuru alan firma’, ‘en beğenilen firma’, ‘en iyi tasarımlı iş ilanı’ ve ‘insana saygı’ kategorilerinde verilen ödüller için firmalar kıyasıya yarıştı. Bir yıl boyunca 10 binin üzerinde iş başvurusu almak ve Kariyer.net’in yarışma ile ilgili sorularına en kısa sürede yanıt vermeyi hedefleyen ödüller için İÇDAŞ tüm kriterleri en kısa sürede yerine getirdi.

En büyük sermaye çalışanlar

İÇDAŞ İnsan Kaynakları Müdürü Hatice Ümit Aksoy, tüm faaliyetlerini kalite standartlarının en üst düzeyinde tuttuklarının altını çizerek, “İÇDAŞ’ın şirket kültüründe çalışana verilen değer çok önemli bir yer tutuyor, en büyük sermayemizin çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Bir şirket ancak çalışanlarının yardımı ve işbirliği ile başarılı olabilir. Şirket kültürünü şirkete başvuran tüm adaylara da yansıtmak için çaba gösteriyoruz. Bizim için geri dönüş yapmanın en önemli noktası kendi firma çalışanlarımıza gösterdiğimiz özen, önem ve değeri gelecekte aramıza katılacak veya sadece firmamızın bir pozisyonuna başvurmuş olan adaylara da aynı yaklaşımı gösteriyor olmaktır.

En önemli faaliyet alanı demir çeliğin yanı sıra enerji, turizm, tersanecilik, denizcilik, sigortacılık, lojistik gibi birçok iş kolunda faaliyet gösteren İÇDAŞ, yaklaşık 10 bine yakın çalışanı ile Türkiye’nin önemli kuruluşları arasında yer alıyor. İSO’nun en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında ve TİM’in açıkladığı en büyük ihracatçılar sıralamasında da ilk on içerisinde bulunan İÇDAŞ, ayrıca Parion antik kentinin de kazı sponsorluğunu üstlenerek tarihi ve kültürel değerlere de sahip çıkıyor.

Filtreler:
Yorumlar...
  • hasbi temiz
    21/02/2011 23:46

    ben güneşlideki fabrikada hatahane bolümünde calışan bir elemanınızdım kapanmadan önce güneşlideki fabrikanın tekrar acılma gibi bi söz konusu varmı acaba ögrene bilrmiyi ben cok memnundum oradan şu anda orası gibi bi işyeri yok cok ekmeyini yedim acılırsa gene calışmak istiyorum

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir