İÇDAŞ Spor Kulübü Kötü Hava Koşullarına Rağmen Hazırlıklara Devam Ediyor

11 Aralık 2014

Çanakkale’yi yurt içi ve yurt dışı müsabakalarda başarıyla temsil eden İÇDAŞ Spor Kulübü, hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Aralık ayı başından itibaren Çanakkale’de yaşanan olumsuz hava koşullarına rağmen, İÇDAŞ Spor Kulübü oyuncuları çalışmaya ve yarışmaya devam etti.

İÇDAŞ Spor Optimist Takım’ı, İÇDAŞ Karabiga Yelken Okulu’nda kamp yaparken, İÇDAŞ Spor yüzücüleri de Anafartalar kapalı yüzme havuzunda çalışmalarını sürdürdüler.

Sporcular bir yandan antrenmanlara devam ederken bir yandan da katıldıkları müsabakalarda başarılı sonuçlar elde etti. Geçen hafta sonu gerçekleştirilen kardeş iller ön elemelerinde İÇDAŞ Spor yüzücüleri büyük başarıya imza attı. Kulübün yüzücülerinden 33’ü, 45 kişilik Çanakkale il Takımı’na seçilmeye hak kazandı. Son hafta sonu yapılan tecrübesizler yüzme yarışında da minik yüzücüler kulüplerini onurlandırdı.

Yakın zamanda Çanakkale adını ulusal ve uluslararası alanda temsil edecek sporcuların, gösterdikleri bu üstün çaba eğitmenler ve kulüp yetkilileri tarafından övgüyle karşılandı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir