İÇDAŞ Sporcuları Denizden 9 Madalya Çıkardı

26 Nisan 2015

İÇDAŞ Spor Kulübü Yelken Takımı 9 madalya ile Çanakkale’yi gururlandırdı. Tekirdağ’da yapılan Bölge Kupası ve Rüzgar Sörfü İzmir Açılış Kupası’nda mücadele eden İÇDAŞ Spor Kulübü Yelken Takımı sporcuları 9 madalya ile Çanakkale’nin gururu oldu.

Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü Yelken Takımı sporcuları, 08-12 Nisan 2015 tarihlerinde Tekirdağ’da yapılan Bölge Kupası ve 18-19 Nisan 2015 tarihlerinde İzmir Urla’da yapılan Rüzgar Sörfü İzmir Açılış Kupası’nda kıyasıya mücadele etti. 6 ilden 98 sporcunun katıldığı yarışmalar sonucunda Çanakkale İÇDAŞ Spor Kulübü yelken ve sörfçüleri aldığı ödüllerle ilimizi başarılı bir şekilde temsil ederek kazandıkları toplam 9 madalyayı Çanakkale’ye armağan ettiler.

İÇDAŞ Spor Kulübü Başkanı Fuat Erkan Tekin, yarışmaların oldukça sert doğa koşullarında gerçekleştiğini belirterek, atıldıkları tüm branşlarda kürsüye çıkma başarısı gösteren sporcuları ayrı ayrı kutladı. Çanakkale Savaşlarının 100. Yılında daha nice kazanmayı hedeflediklerini aktaran Fuat Erkan Tekin, “Sporcularımıza gönülden inanıyoruz, biz onlar için varız, onlarla ve Türk gençleriyle gurur duyuyoruz” dedi.

Alınan Dereceler
Laser 4.7 Junior genel ​​1. Sümeyye Şen
Laser 4.7 Genel ​​​3. Sümeyye Şen
Optimist Kızlar ​​​3. İda Demir
Optimist Junior Kızlar ​​3. Zulal Türkoğlu
Rüzgar Sörfü 17 yaş genel​ 2. Berkay Okumuş
Rüzgar Sörfü 15 yaş genel ​3. Duru Gündoğmuş
Rüzgar Sörfü 15 yaş kızlar​ 2. Duru Gündoğmuş
Rüzgar Sörfü 15 yaş kızlar ​3. Zeynep Türkoğlu
Rüzgar Sörfü 15 yaş genel ​4. Baran Dağıstan

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir