İÇDAŞ’a ‘İnsana Saygı’ ve ‘Çevre Hizmet’ Ödülleri Verildi

17 Nisan 2010

Türkiye’nin Çelik Sektöründeki dev şirketi İÇDAŞ’a ‘İnsana Saygı’ ve ‘Çevre Hizmet’ Ödülleri Verildi.

Online İnsan Kaynakları alanında sektörüne öncülük eden Kariyer.net tarafından verilen 9. İnsana Saygı Ödülleri, 15. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde sahiplerini buldu.

İstihdam ve gelen başvuruları cevaplama oranları baz alınarak dağıtılan ödüllerde bu yıl İÇDAŞ “Üretim / Endüstriye Ürünler” kategorisinde ödüle layık bulundu. İÇDAŞ’ın bu aldığı ödülle birlikte Kariyer.net’ten almış olduğu ödül sayısı ikiye ulaştı.

İnsana Saygı Ödülleri bu yıl 31 sektörden toplam 80 firmaya verildi. Başvuru yanıtlama oranlarında yüzde 100’lük başarı yakalayan ve farklı dallarda ödüle layık görülen firmalara ödülleri İK Zirvesi’nin ilk günü olan 14 Nisan’da Lütfi Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi’nde törenle verildi. İÇDAŞ?ın ödülü şirketi temsilen İnsan Kaynakları Müdürü Hatice Ümit Aksoy?a takdim edildi.

Ayrıca Akdeniz Üniversitesi Çevre sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından 13. Çevre Hizmet Ödülleri’nin değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından İÇDAŞ’a bağlı üretim tesislerinde sürdürülen doğal kaynakların korunması, atıkların geri kazanılması ve eğitim çalışmalarından dolayı Türkiye ölçeğinde ‘Çevre Hizmet Ödülü’nün İÇDAŞ’a verilmesine karar verildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir