İÇDAŞ’tan Çanakkale Bölgesine Ucuz Enerji

İÇDAŞ’tan Çanakkale Bölgesine Ucuz Enerji
16 Mart 2010

Türkiye’nin Çelik Sektöründeki dev şirketi İÇDAŞ, Çanakkale deki yatırımları ile Çelik sanayiden sonra Enerji Sektöründe de Türkiye’nin büyükleri arasında olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Çanakkale’mize yaptığımız yatırımlardan öncelikle Çanakkale’mizin yararlanması için, iş ve istihdam konusunda bölgemiz insanına öncelik vermemizin yanı sıra, üretim ve hizmetlerimizde de Çanakkale’mize daha faydalı olmayı hedefliyoruz.

Bu amaçla Çanakkale bölgesindeki serbest tüketicilere ucuz elektrik tedariki ile destek olmayı ve Çanakkale?nin kalkınmasına katkı sunmayı amaçlamaktayız. Bu Yaklaşımla tarife gruplarına göre serbest tüketici niteliğine haiz tüketiciler, ticarethane, otel, motel vb turistik tesisler, (Yıllık tüketimleri 100.000 kWh?ın üzerindeki tüketiciler), ULUDAĞ ELEKTRİK DAĞITIM AŞ (UEDAŞ)’ın aynı sözleşme şartları ile, bağlantı durumlarına ve tüketim miktarlarına göre, UEDAŞ fiyatından %20’lere varan indirimlerle elektrik enerjisi alabileceklerdir.

Ucuz ve kaliteli enerjinin Çanakkale işletmelerinin rekabet gücüne katkı sağlaması ve Çanakkale?nin yatırımcılar için daha ucuz ve kaliteli enerji temini bakımından da cazibe noktası olmasını ve bölgesel kalkınmamız için ivme yaratmasını arzulamaktayız.

Saygılarımızla.

İÇDAŞ Çelik Enerji Tersane ve Ulaşım Sanayi A.Ş

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir