Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“İhtiyar Balıkçı ve Deniz” Çanakkale’de Sahnelendi

“İhtiyar Balıkçı ve Deniz” Çanakkale’de Sahnelendi

Çanakkale Belediyesi aylık kültür etkinlikleri kapsamında 26 Şubat 2014 Çarşamba tarihinde “İhtiyar Balıkçı ve Deniz” adlı tiyatro oyunu Çanakkaleli sanatseverler için sahnelendi.

Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda izleyici ile buluşan oyuna ilgi yoğundu. İstanbul Halk Tiyatrosu tarafından sahnelen oyunda Yıldıray Şahinler, Salih Kırlı, Orhan Eşkin, Buse Sinem İren ve Usta Oyuncu Erkan Can başarılı oyunculukları ile yaklaşık iki saat performans sergiledi.

Ömrü denizlerde geçmiş, hayatını tuttuğu balıklar ile kazanan ya da kazanamayan bir adamın hayat ve deniz ile olan derdi üzerinden, küçük balıklar, büyük balıklar, azgın dalgalar; küçük insanlar, büyük insanlar ve zor yaşam koşulları anlatıldı. Tüm ailesini deniz uğruna kaybetmiş ihtiyar bir balıkçının hikâyesini anlatan oyun başarılı prodüksiyon ve dekoru ile de göz doldurdu.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir