İki Kuşak Bir Arada…

02 Mart 2015

Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nin katılımcıları, ana sınıfı öğrencileriyle anlamlı bir etkinlikte bir araya geldi.

Çanakkale Belediyesi’nin projelerinden biri olan Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nin 65 yaş ve üzeri katılımcıları Anafartalar İlkokulu ile Fatma Şemsettin Çamoğlu Ortaokulu’nun ana sınıfı öğrencileriyle buluştu. Etkinliğe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Özlem Eryiğit de katıldı.

Altın Yıllar Yaşam Merkezi kullanıcıları el emekleriyle yapmış oldukları atkı ve bereleri ‘torunlarımız’ diye sevdikleri ana sınıfı öğrencilerine hediye etti. Merkezin ve Belediye yöneticilerinin ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Anafartalar İlkokulu Müdürü Selçuk Bozkurt ile Fatma Şemsettin Çamoğlu Ortaokulu Müdürü İslam Demirel, hediyeler için de teşekkürlerini iletti.

Altın Yıllar Yaşam Merkezi’nin, yaşlı nüfus oranının yüksek olduğu Çanakkale için önemli bir proje olduğunun altını çizen Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar ise, Merkez katılımcılarının ana sınıfı öğrencileriyle bir araya gelmesini sağlayan bu etkinliğin çok anlamlı olduğunu dile getirdi. Günümüzde kuşaklar arası buluşmanın zorlaştığına dikkat çeken Ünüvar, etkinlikte emeği geçenlere de teşekkürlerini iletti.

Merkez katılımcıları el emeği hediyelerini miniklere armağan ederken, renkli etkinlik hatıra fotoğrafı çekilmesi ile birlikte son buldu.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir