Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
‘İkizler Okulu’nda Karne Sevinci

‘İkizler Okulu’nda Karne Sevinci

Çanakkale’de, Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören 6 ikiz öğrenci törenle karnelerini aldı.

106 yıllık geçmişi olan Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören 6 ikiz öğrenci, öğretmenlerinin elinden aldıkları karneleriyle yaz tatiline girmenin sevincini yaşadı. Okullarının ikiz okulu olarak anılmasının kendilerini sevindirdiğini belirten öğretmenler, “Bu büyük bir şans. Okulumuzda 6 ikiz öğrencinin olduğunu görenler şaşırıyor. 1. sınıf ile 8. sınıflardaki toplam 6 ikiz öğrencimiz, başarı ile karnelerin aldı. Kendilerini kutluyoruz” diye konuştu.

Karnelerini alarak yaz tatiline giren 1/A sınıfından Emre-Yunus Yılmaz, 1/B sınıfından Can-Ege Durlan, 3/A sınıfından Ahmet Birol-Kerime Elif Kavak, 5/A sınıfından Emir-Emre Harmandar, 7/A sınıfından Fırat-Burak Öget ve 8/A sınıfından Görkem-Gökçem Gürsel, ikiz olmaları sebebiyle kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirterek, “Okulda çok sayıda ikizin olması diğer arkadaşlarımızı da şaşırtıyor. İkiz olmamız sebebiyle derslerimizi aynı anda yapabildiğimiz için daha başarılı oluyoruz” dedi.

İHA

Görüntülenme: Veri Alınamadı
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir