Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’a Ziyaretler

İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’a Ziyaretler

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’a ziyaretler sürüyor. Aytop’u son olarak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Yol-iş Sendikası Bursa Şube Başkanı ve yardımcıları ziyaret etti.

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Doğancı ve Murat Büyük yaptıkları ziyarette meclis çalışmalarında başarılar diledi. Yol-İş Sendikası Bursa 2 Numaralı Şube Başkanı Osman Karabulut öncülüğünde Şube Genel Sekreteri Haşim Sivri, Mali Sekreter Durmuş Şen ve Eğitim Sekreteri Mahmut Yağızel ziyarette bulundu. Ziyaretin ardından açıklama yapan İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu ziyaretler resmi kurumlar ve sivil toplum kuruluşları ile istişare halinde bulunmamız gerekiyor. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir