İl Genel Meclis Başkanı Tekin’den Yenice ve Beldelerinde İnceleme

İl Genel Meclis Başkanı Tekin’den Yenice ve Beldelerinde İnceleme
23 Ocak 2012

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, AK Parti Grup Başkan Vekili Nurkan Şanda ve MHP Grup Başkan Vekili Halil Rüştü Akgün ile birlikte Yenice İlçesinde incelemelerde bulundu.

İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ve beraberindeki heyet ilk olarak Kaymakam Cem Afşin Akbay’ı makamında ziyaret ederek, ilçe hakkında bilgi aldı. Ziyarette İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, İl Genel Meclis çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Tekin ve beraberindeki heyet daha sonra Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar’ı makamında ziyaret etti. Heyet, belediyeyi ziyaretinin ardından Kayatepe Köyü’ne hareket etti. Kayatepe Köy Kahvesinde halk ile sohbet eden İl Genel Meclis Başkanı ve beraberindeki heyet daha sonra Hamdibey Belediye Başkanı Cahit Yıldırım’ı makamında ziyaret ederek, bölge hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sonrası heyet Özelleştirme Yüksek Kurulunca Tütün, Tütün Mamulleri, Tuz ve Alkol İşletme A.Ş ait olan ve İl Özel İdaresine tahsis edilen Hamdibey Beldesinde bulunan eski depolar ile Meclise teklif edilen dosya yerinde incelendi.

İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ve beraberindeki heyet daha sonra Kalkım Beldesine hareket etti. Kalkım Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i makamında ziyaret eden heyet belde hakkında bilgi aldıktan sonra Kalkım Orman İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarete Yenice Kaymakamı Cem Afşin Akbay da eşlik etti. İşletme Müdürü Ahmet Akgül tarafından heyete bölgenin ormancılık konusunda bilgi verildikten sonra İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Yenice Kaymakamı Cem Afşin Akbay ve beraberindeki heyet Akçakoyun beldesine hareket etti.

Akçakoyun Belediye Başkanı Necati Çinçe’yi makamında ziyaret eden heyet belde hakkında bilgi aldıktan sonra Pehlivanoğlu İnşaat Turizm A.Ş’ye ait tesisi ziyaret etti.

Ziyaretin ardından İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ve beraberindeki heyet ilçeden ayrıldı.

Heyete Yenice İlçesi İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Kaymak, Mehmet Ali Karaca ve Lütfü Duran da eşlik etti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir