İl Genel Meclis Başkanı Tekin’den Ziyaretler

21 Haziran 2012

İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Çanakkale Koordinatörü Ümit Ortan ile TEİAŞ Çanakkale İletim İşletme ve Bakım Müdürü Hüseyin Bozkurt’u ziyaret etti.

İlk olarak Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Çanakkale Koordinatörü görevine yeni başlayan Ümit Ortan’ı Makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dileyen İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, tarımın ilimiz ekonomisinde katkısının büyük olduğunu ve geliştirilmesi için İl Genel Meclisi olarak her türlü çalışmaya bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada destek vereceklerini kaydetti.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Çanakkale Koordinatörü Ümit Ortan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kurum çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretin ardından İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin TEİAŞ Çanakkale İletim İşletme ve Bakım Müdürü Hüseyin Bozkurt’a ziyaret gerçekleştirdi.

TEİAŞ Çanakkale İletim İşletme ve Bakım Müdürü Hüseyin Bozkurt ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kurum hakkındaki yatırım ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunulduğu görüşmeler sonrasında her iki kurum müdürünün Temmuz ayı İl Genel Meclis çalışmalarına gelerek kurumlarının Çanakkale’de yapılan ve yapılacak olan çalışmaları hakkında bilgi vermeleri konusunda mutabakat sağlandı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir