İl Genel Meclis Başkanından Çan ve Bayramiç Kaymakamlarına Ziyaret

30 Eylül 2013

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, görevlerine yeni başlayan Çan ve Bayramiç ilçelerinin Kaymakamlarını ziyaret etti.

İlk olarak Çan Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu’nu makamında ziyaret eden İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, “Bugün yeni görevine başlayan sayın kaymakamımıza İl Genel Meclis Üyesi arkadaşlarımız ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bizler Kaymakamlarımız ile İl Özel İdaresi çalışmalarımızda birlikte görev yapıyoruz. Köylere Hizmet Götürme Birliklerine para aktarıp hizmetlerimizi daha hızlı ve verimli kullanıyoruz. Bu bağlamda da hem sayın kaymakamımıza hayırlı olsun dedik, hem de Çan ilçemiz ile ilgili konularda istişarelerde bulunduk” dedi.

Çan Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’e teşekkür etti. Tekin’e Çan ziyaretinde Çanlı İl Genel Meclis Üyeleri Üsrev Damar ile Halil Turhan ve Çan İlçe Özel İdare Müdürü Metin Türker de eşlik etti.

Çan ilçesi ziyaretinden sonra Bayramiç ilçesine geçen İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, Bayramiç Kaymakamı Kemal Kızılkaya’ya da makamında ziyarette bulundu. Bayramiç ziyaretinde de açıklamada bulunan İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin, “Sayın Kaymakamımıza öncelikle Bayramiç ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum. Kaymakamlarımız ile devam istişarelerde bulunmamızın kamu kaynaklarının daha etkin ve verimli kullanılması konusunda çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu bağlamda sayın kaymakamımızı ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulunduk. Bundan sonraki çalışmalarımız için de ilçe kaymaklarımız ile görüşmelerimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

Bayramiç Kaymakamı Kemal Kızılkaya da İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin’e ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Bayramiç ilçesine İl Özel İdaresi kaynakları ile hizmetler de bulunmak için İl Genel Meclisi ile ortak çalışmalarının devam edeceğini ve Başkan Tekin’e en kısa zamanda makamında iade-i ziyarette bulunacağını söyledi. Bayramiç ilçesindeki ziyarette ise Tekin’e, Bayramiçli İl Genel Meclis Üyeleri Erhan Şimşek ve Halil Behçet Erdal eşlik etti.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir