İlçe Müdürleri Çan’da Buluştu

22 Şubat 2013

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nün düzenlediği, “İlçe Müdürleri Koordinasyon Toplantısı” Çan ilçesinde yapıldı.

Gıda Tarım İl Müdürü Mustafa Akkuş ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Çan İlçe Müdürü Hakan Kahveci, Kaymakam Yakup Tat ve Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu’yu makamlarında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Kaymakam Tat ziyarette yaptığı konuşmasında “İlçemizde tarımsal faaliyetler önemli ve gün geçtikçe de önemi artıyor. Bu konuda yeni yatırımlarımız ve yeni çalışmalarımız gün geçtikçe artarak devam ediyor. Dolayısıyla tarım önemli bir sektör. Tarım çalışanları da önemli. Bölgemizde her ne kadar sanayi tesislerimiz olsa da tarımı ihmal edemeyiz. Tarımsal arazilerimizi ve tarımsal değerlerimizi ön plana çıkarmak için gayret sarf ediyoruz. Bu hususta da il çapından büyük gayreti Sayın İl Müdürümüz Mustafa Akkuş beyin gösterdiğini biliyoruz. Biz de gayretlerinin arkasındayız, yanındayız. Bizlere düşen bir şey varsa her zaman destek olmak için hazırız. Tekrar bu ziyaretlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum. Hoş geldiniz diyorum” dedi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Akkuş da “Kaymakam beye biz de çok teşekkür ediyoruz. Tabii ki Çanakkale tarımsal açıdan büyük potansiyeli olan bir ilimiz. Bu ilde de tabii ki çalışırken uygulama birliğini sağlamamız gerekiyor. İlçelerle yakın ilişki içerisinde bulunmamız lazım. Çünkü ilçelerimizin de potansiyeli yüksek. Çok ilden yüksek potansiyelleri var ilçelerimizin. Arkadaşlarımızla istişare toplantılarını her ay değişik bir ilçede yapıyoruz ve Çanakkale tarımına ne katkı verebiliriz, ülkemiz tarımına ne katkı sunabiliriz, bunları değerlendiriyoruz. Bu toplantılar elbette daha iyi hizmet verebilmek içindir. Çabalarımız, gayretlerimiz ortada. Sayın Kaymakamımıza bizi kabul ettiği için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İl Müdürü Akkuş ve İlçe Müdürü Kahveci daha sonra Belediye Başkanı Kuzu’yu makamında ziyaret ettiler.

[Medya Hedef]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir