Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İmkan Sahibinden İhtiyaç Sahibine

İmkan Sahibinden İhtiyaç Sahibine

Çanakkale Koleji ilkokul 2. sınıf öğrencileri topladıkları elbise ve eşyaları ÇOMÜ Butik’e bağışladılar.

“İmkan Sahibinden İhtiyaç Sahibine” isimli toplum hizmeti projesi kapsamında Çanakkale Koleji 2. sınıf öğrencileri, ailelerinin desteği ve öğretmenlerinin organizasyonu ile topladıkları giyim eşyalarını Gençlik Danışma Birimi Koordinatörü Aysun Acer’e teslim ettiler.Gençlik Danışma Birimi Koordinatörü Aysun Acer; çocuklara ÇOMÜ Butik hakkında bilgi vererek, projeden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Bir konuda toplumda duyarlılık, farkındalık geliştirmek için tüm toplum bireyleri tarafından yapılabilen sosyal sorumluluk projelerini ülkemizde artık çok daha sık duyuyoruz. Bu mutluluk verici bir durum. Bu tür projeleri çocuklarla birlikte yapıyor olmak ise onların yardımlaşma ve paylaşma hakkında bildiklerini içselleştirmelerinde ve çok daha iyi öğrenmelerinde önemli rol oynuyor. Bu anlamda Çanakkale Koleji’nin “İmkan Sahibinden İhtiyaç Sahibine” projesi çok anlamlı. Başta Çanakkale Koleji öğretmenlerine ve projede emeği geçen tüm çocuklarımız ve ailelerine teşekkür ediyorum.”

Filtreler:
Görüntülenme: 60
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir