Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İnsan Kaçakçılarına Darbe

İnsan Kaçakçılarına Darbe

Gana, İstanbul, Keşan, Enez ve Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde eş zamanlı olarak yapılan operasyonda İstanbul-Keşan-Gelibolu-Enez-Yunanistan hattında yasadışı yollarla göçmen kaçakçılığı yaptıkları iddia edilen 15 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Çanakkale ile Edirne’nin Keşan ve Enez sahillerinden yasa dışı yollarla mültecileri yurt dışına kaçırdığı iddia edilen kişileri takibe alan emniyet güçleri, GANA, İstanbul, Keşan, Enez ve Çanakkale’nin Gelibolu ilçelerinde A.D, E.M, S.D, M.B, İ.Ö, H.G, Ö.G, H.K, F.D, B.G, N.K, K.M, L.L, G.T, T.N isimli şahısları yakaladı. E.M. isimli şüphelinin evinde yapılan aramada 1 adet İ.K. adına düzenlenmiş fotoğrafı çıkarılmış sahte kimlik belgesi ile pasaportlarda kullanılan 2 adet vize kaşesi, 9 adet hafıza kartı ile 14 adet pasaport fotokopisi ele geçirildi.

Aynı operasyonla alakalı daha evvel Çanakkale’de yakalanan E.D, N.H.D, Ç.S. ve E.İ’nin ise halen cezaevinde tutuklu olduğu ifade edildi. Yakalanan şüphelilerden N.D. isimli şüphelinin ise 2005 yılında İstanbul’da meydana gelen cinayetin firari şüphelisi olduğu tespit edildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir