Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“İnternet Ekipler Amiri” Serdar Kuzuloğlu Çanakkale’ye Geliyor

“İnternet Ekipler Amiri” Serdar Kuzuloğlu Çanakkale’ye Geliyor

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO)’nın düzenlemiş olduğu söyleşiler kapsamında “İnternet Ekipler Amiri” olarak bilinen M. Serdar Kuzuloğlu 6 Ekim’de Çanakkale’ye geliyor.

ÇTSO Söyleşilerinin 5’nci etkinliği, 6 Ekim 2018 Cumartesi günü saat 14.00’de ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde bilişim ve teknoloji alanında çalışmalarıyla tanınan Gazeteci, Yazar, TV programcısı M. Serdar Kuzuloğlu’nun konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleştirilecek. Söyleşide Yeni Dünya, Yeni Tüketici, Yeni Şirket, İyi Fikir Taze Yenir konu başlıkları konuşulacak.

Söyleşiyle ilgili açıklamada bulunan ÇTSO Başkanı Selçuk Semizoğlu “Odamızca ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda tecrübesi, birikimi ve uzmanlığı ile marka olmuş kişilerin katılımı ile yapılmak üzere başlattığımız ÇTSO Söyleşilerinin 5’nci etkinliğinde M.Serdar Kuzuloğlu’nu ağırlıyoruz. Söyleşimize katılımlarınızdan memnuniyet duyacağız” ifadelerine yer verdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir