Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İnternette Tanıştılar, Sessiz Dünyalarını Birleştirdiler

İnternette Tanıştılar, Sessiz Dünyalarını Birleştirdiler

İnternette tanışarak birbirlerine aşık olan işitme engelli Oğuz Özger (26) ile Esra Gülmemiş (26), düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

Gelibolu’da mobilyacılık yaparak yaşamını sürdüren işitme engelli Oğuz Özger, internette mesajlaştığı kendisi gibi işitme engelli Esra Gülmemiş ile tanışmak için İstanbul’a gittiğini anlatarak, “Kendisi ile İstanbul’da buluştuktan sonra arkadaşlığımızı ilerlettik. Sonunda ailemize durumu ilettik ve evlenmeye karar verdik” dedi.

Esra Gülmemiş ise, “İnternette özellikle böyle konuşma yerlerine bakmam. O gün canım sıkılmıştı. Gelen maile baktım, cevap verdim. Cevap gelince yazışmaya başladık. Sonra MSN’de birbirimizi gördük ve Oğuz’a aşık oldum. Sonunda da evlendik. Çok mutluyum” dedi.

Gelibolu’da öğretmenevinde gerçekleştirilen düğünle dünya evine giren işitme engelli çiftin düğününe çok sayıda yakını katıldı.

İHA

Yorumlar

ilknur bektaş (26/11/2011 16:48)

hayırlı olsunn mutlu olsunuzzz :)

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir