Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İntihar Eden Emekli Hava Astsubay Toprağa Verildi

İntihar Eden Emekli Hava Astsubay Toprağa Verildi

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde önceki gün intihar eden emekli Hava İstihkam Kıdemli Astsubay Ahmet Neyiğit gözyaşları içinde toprağa verildi.

Önceki gün geçirdiği bunalım sonucu kendi evinde eşi ve çocuklarının olmadığı sırada silahı ile yaşamına son veren emekli Hava İstihkam Kıdemli Astsubay Ahmet Neyiğit için resmi tören düzenlendi. Alaeddin mahallesindeki evinden alınan cenaze Gazi Süleyman Paşa camiine getirilerek öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra askeri tören ile toprağa verildi. Cenaze töreni sırasında eşi Fatma ve kızı Nahime ile oğlu Remzi Neyiğit gözyaşlarına hakim olamazken, fenalaşan aile bireyleri güçlükle sakinleştirilebildi.

Ahmet Neyiğit?in cenaze törenine Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, 2. Kolordu Komutanlığı Genel Sekreteri Erdinç Kaya, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Üstün, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir