İRFAN DEĞİRMENCİ’YE ÇANAKKALE’DE YOĞUN İLGİ!

13 Nisan 2017

Parion Kitapevi’nin davetlisi olarak Çanakkale’ye gelen Gazeteci-Yazar İrfan Değirmenci’ye, Çanakkaleliler yoğun ilgi gösterdi.
Gazeteci -Yazar İrfan Değirmenci “Bir Uyuyup Uyanalım” adlı kitabının imza töreni için Çanakkale’ye geldi. Parion Kitapevi’nin davetlisi olarak Çanakkale’ye gelen Değirmenci’nin okurları imza saatinden saatler önce kitapevi önünde uzun kuyruk oluşturdu. Değirmenci, Çanakkale’deki imza gününde, önce okurlarının videosunu çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Sonra, okurları için kitabını imzaladı. Değirmenci, gazetecilere yaptığı açıklamada referandum ile ilgili düşüncelerini dile getirerek, “Bu ilgi ve alaka sadece bana değil, yaşadığımız bu duruma bir mağduriyet demiyoruz. Kendimizi çok iyi hissediyoruz. Gittiğimiz her yerde insanlar çok heyecanlı. Bu ilgi ve heyecanın sandığa da yansıyacağını düşünüyorum. Bir umut bir tazelenme arayışı var, biraz cesaret görünce, insanımız sahip çıkıyor ve bu hoşlarına gidiyor. Dışarıda umutlu ve heyecanlı bir kalabalık var. Çanakkale’de olmak bizim için çok önemli, Hepimizin dedeleri, bu ülke için, bu vatan, millet için bu topraklarda şehit düşmüşlerdi. Çanakkale hepimizin ve hepimizde Çanakkale’yiz” dedi.
Öte yandan anayasa değişikliği için referandum kararı alındıktan sonra, sosyal medya hesabından tercihini açıklayan ve bu nedenden dolayı bir medya kuruluğundaki görevine son verilen Değirmenci, o günden sonra il il dolaşarak, ‘Bir uyuyup uyanalım’ adlı kitabını imzalamaya devam ediyor.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir