İş Dünyasına 2018 Troia Yılı Anlatıldı

23 Mart 2017

TÜRSAB Yurt dışı temsilcisi Hüseyin Baraner, YÖRSİAD’ın düzenlediği “20 Yıl sonra Turizm, 20 Yıl Sonra Antalya” konulu söyleşisinde 2018 Troia yılı konusunda da iş adamlarına bilgiler verdi. Projenin Türk Turizm adına önemine değinen Baraner, YÖRSİAD’ın gelecekte yapacağı bir toplantı organizasyonunu Çanakkale’de yapmalarını isteyerek davette bulundu.

Baraner Yaptığı konuşmasında “Ben Çanakkaleliyim. Çanakkaleli otelci arkadaşlar olarak Çanakkale Ticaret Odası ve Bakanlığımız ile birlikte Türkiye Turizminin 2018 yılının Troia yılı olmasına karar verdik. Özellikle Kültür ve Turizm Bakanlığımız, Dış İşleri Bakanlığımız, Başbakanlığımız bu konuyu yoğun bir şekilde destekliyor. Biz turizmciler olarak da destekliyoruz. TÜRSAB olarak destekliyoruz. Antalya’nın da desteğini gördük. TÜROFED çok yoğun olarak destekliyor. YÖRSİAD’ı da önemsediğimiz için sizinde desteğinizi bekliyoruz” dedi.

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği)’ın bir sonraki toplantılardan birisini Çanakkale’de yapması için sponsor olmak istediğini de dile getiren Baraner, Antalyalı İş Adamlarını Çanakkale’de ağırlayıp antik kent Troia ve Çanakkale’nin güzelliklerini göstermek istediklerini dile getirdi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir