Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İskelede Büfelerin Yıkım Çalışmalarına Başlandı

İskelede Büfelerin Yıkım Çalışmalarına Başlandı

Çanakkale Belediyesi?nin yeniden düzenleme çalışmalarına başladığı iskele meydanında bulunan büfelerin yıkım işlemine başlandı.

Çanakkale Belediyesi İmar Müdürlüğü yetkilileri modern bir hale getirilecek iskele meydanı ile ilgili çalışmalar kapsamında ilk etapta bu bölgede bulunan büfeleri kaldırmak için çalışma başlatıldığını belirterek, ?Buradaki büfe sahiplerine ihtarname çekerek 15 Aralık tarihine kadar yerlerini boşaltmaları istenmişti. Süre bugün doldu. İlk etapta büfelerin yan kesiminde bulunan çeşmeyi kaldırarak yaklaşık 30 metre ileriye aldık. Ardından da büfelerin üzerinde bulunan reklam panolarının söküm işlemine başladık. Birkaç gün içinde de büfelerin tamamını yıkarak buradan kaldıracağız? dedi.

Öte yandan 2011 yılında başlayacak proje sebebiyle bu bölgede bulunan esnafların ekonomik açıdan zarar görmemesi için bu alanın geçici süre ile otopark olarak kullanılması ve buradan elde edilecek gelirinde büfe sahipleri arasında ortak olarak paylaştırılması konusu üzerinde de durulduğu öğrenildi.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir