Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan Seramikçileri Bilgilendirdi

İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan Seramikçileri Bilgilendirdi

Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan, Çan ilçesinde faaliyet gösteren Etili Seramik, Pera Seramik ve Çanakkale Seramik firmalarına bilgilendirme ve nezaket ziyaretinde bulundu.

Çanakkale İşkur İl Müdürü Ali Çalışkan, yeni dönemde İŞKUR olarak şehrimiz için hazırladıkları projelerden ve İŞKUR tarafından firmalara sağlana işbaşı eğitimi, kurslar ve işveren teşvikleri hakkında bilgi verdi. Çanakkale’de istihdamı, işveren ve işçi sorunları için çalışma yaptıklarını ve bu konu üzerindeki çalıştıkları projeleri anlatan Çalışkan, Çanakkale’de işsizliği azaltmak için çalışmaların var gücüyle devam ettiğini belirtti. İl müdürü Çalışkan şöyle konuştu: ” İstihdam; sermaye, üretim, kapasite gibi etkenleri içinde barındıran ekonomi için oldukça önemli bir fonksiyondur o yüzden iş arayanla, işveren doğru platform da bir araya gelmelidir. İşkur bunun için doğru merkezdir. İşkur İl Müdürlüğümüz daha aktif olacaktır” dedi.

[Medya Hedef]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir