Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
İsmail Türüt’ten Köşe Yazarlarına Tepki

İsmail Türüt’ten Köşe Yazarlarına Tepki

Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Altıkulaç Köyü ile Biga’nın Dikmen Köyü arasında kalan Hafızın Düzün mevkiinde gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen ?Karadenizliler Yayla Şenlikleri?ne katılan ünlü türkücü İsmail Türüt, kendisini eleştiren köşe yazarlarına tepki gösterdi.

Çanakkale merkez ve ilçeleri ile komşu il ve ilçelerde yaşayanların katıldığı şenlikte sahne alan İsmail Türüt, Hrant Dink suikasti sanıkları için söylediği türkü sebebiyle bazı gazete köşe yazarlarının eleştirilerine tepki göstererek, ?Aydın geçinen bazı yazarlarımız imza kampanyası başlattılar. Yaptıkları ihanetin içine parmak bastılar. Biz sizi seyrettik. Şimdi sıra ben de. Hani insan hakkı, sanat özgürlüğü vardı? Siz bana niye tahammül edemiyorsunuz? Bunlar hep keserler. Bir takım yazarlar küsecek diye bildiğimizi okumayacak mıyız? Ben sizin duygularınıza tercüman oluyorum ve bildiğimizi okuyacağız tabi? dedi.

İHA

Yorumlar

mustafa keser (01/06/2009 13:42)

böyle ırkçı ve gerici adamları hala niye konusturuyorlar anlamadım. Ülkede katilleri destekleniyorsa göz göre göre bunlara alkısla dğeil yumrukla cevap verilmelidir.

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir